E-Posta Adresi

[email protected]

Telefon Numarası

+90 232 277 31 11 | +90 534 321 82 25

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

EGE KODLAMA KİMDİR? NE YAPAR?

Biz işi endüstriyel inkjet yazıcılarla ilgili olan bir Türk firmasıyız.

2006 yılından beri endüstriyel inkjet kodlama sektöründe faaliyet gösteren Ege Kodlama, kodlama makineleri / endüstriyel mürekkep püskürtmeli yazıcı (CIJ) sektöründe tecrübeli personel ve ekibiyle kurumsal ve profesyonel hizmet vermektedir.
%100 müşteri memnuniyeti sloganıyla çalışmakta olan Ege Kodlama; Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinde faaliyet göstererek, üretimlerinizde kodlama kaynaklı yavaşlama veya iş durdurma problemi yaşamamanız için İspanya, İngiltere ve İtalya’ dan ithal ettiğimiz sarf ve yedek parçalar ile siz değerli iş ortaklarımıza katma değer sağlıyoruz.
"LoreCode" tescilli markamızdır.
Birleşik Krallık (İngiltere) menşeili ve Türkiye distribütörü olduğumuz endüstriyel mürekkep ve sarf malzemelerinin satışını firma çatımız altında yapmaktayız.
Bu marka adıyla yeni, popüler bir yazıcı türü olan ve orta- küçük ölçekli işletmelere hitap eden Termal Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılarının (TIJ) Türkiye distribütörüyüz.
2016 yılının başından günümüze yeni firmamızda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Özellikle Domino marka endüstriyel mürekkep püskürtmeli yazıcılara odaklandık. Her türlü endüstriyel alanda ki başta yumurta üretim çiftlikleri, tarım, orta – büyük üretim kapasiteli fabrikalar olmak üzere çok sayıda müşterimiz var.
Bu ve sektördeki yeni potansiyel firmalara endüstriyel inkjet yazıcı satışı (bilinen şekliyle tarih / son kullanma tarihi atma makinası, kodlama makinası gibi), yedek parça satışı ve bunlara ait mürekkep/makeup gibi sarf malzemeleri konusundaki yardımcı olmaktayız.
Ayrıca, yazıcıların rutin, periyodik genel bakımlarını konusunda hizmet vermekteyiz.

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

Herhangi bir sorun için buradayız

tr_TR